Курси

Для лікарів

Розширені реанімаційні заходи у дорослих

Розширені реанімаційні заходи – це курс для осіб, що мають медичну освіту: члени реанімаційних бригад, медичні працівники служби екстреної медичної допомоги. В рамках цього курсу розглядаються причини зупинки серця, виявлення та розпізнавання осіб, яким загрожує зупинка серця, проведення розширених реанімаційних заходів.

Snow Adventure

ILS (IMMEDIATE LIFE SUPPORT)

Невідкладні реанімаційні заходи у дорослих – це навчальний мультидисциплінарний курс для осіб з медичною освітою: середній медичний персонал. В рамках навчання розглядаються питання та відпрацьовуються практичні навички з надання реанімаційних заходів дорослим. Курс спрямований на засвоєння навичок ABCDE підходу в обстеженні пацієнта та наданні реанімаційних заходів.

Для всіх

BLS (BASIC LIFE SUPPORT)

Базові реанімаційні заходи у дорослих – це навчальний курс для осіб які зобов’язані надавати домедичну допомогу людині у невідкладному стані (відповідно до ст. 12 Закону України про ЕМД): рятувальники аварійно-рятувальних служб, працівники державної пожежної охорони, поліцейські, фармацевтичні працівники, провідники пасажирських вагонів, бортпровідники, та інші особи які не мають медичної освіти, але за своїми службовими обов’язками повинні володіти практичними навичками надання домедичної допомоги). Також навчальний курс можуть пройти громадяни, які зацікавлені в отриманні нижче вказаних навичок.